Vallëzimi i të dashurës së Balotellit (Video)

Disa xhirime të publikuara në internet, tregojnë arsyen pse futbollisti italian, Mario Balotelli, hoqi dorë nga Raffaella Fico dhe u dashurua në Fanny Negueshan.

Valltarja e shumë klipeve muzikore, në videot e shpërndara përmes rrjeteve sociale, shfaqet duke bërë disa vallëzime ‘të nxehta’ me shoqet e saj.

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
1,551 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed