Tunës i del zogu në studion e Ermal Mamaqit (Video)

Këngëtarja nga Shkupi ka qenë e ftuara e rradhës e Ermal Mamaqit, në emisionin e tij në Digitalb.

tuna
Mes intervistës e batutave, siç ndodh zakonisht me personazhet që shkojnë në këtë program, aktori i humorit kishte përgatitur dhe një lojë me Tunën.

Ndërsa plaste tullumbacët, atrtistja e cila kishte veshur një fund të çarë, u zbulua duke nxjerrë në shesh zogun. Shihni në videon më poshtë nga minuta 48.30.

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
349 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed