Soni Malaj fillon te “qaj” kur Flori Mumajesi këndon përballë në X-FACTOR (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme ishte gjysmëfinalja e “X-Factor Albania” dhe ishte menduar që të prezantoheshin në duete me artistë të ftuar konkurentët e mbetur.

I ftuari që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte Flori Mumajesi i cili së bashku me Enxhin kënduan “Fluturimi 3470″, këngë që dikur Flori e ka kënduar me Soni Malaj, një nga traineret e këtij spektakli.

 

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
2,791 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed