Shyhrete Behluli lanson kengen me emocionuese te bere ndonjehere (VIDEO)

Këngëtarja e popullarizuar, Shyhrete Behluli, këto ditë ka lansuar baladën me titull “Shtëpi e vjetër”, të cilës ia ka realizuar edhe videoklipin.

Është një këngë emocionuse që ka për temë shtëpinë, familjen dhe prindërit.
Projekti mban nënshkrimin e Ilir Beranit, i cili ka bërë muzikën dhe ka shkruar tekstin.

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
986 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed