Shqiptari ther të dashurën e tij greke (VIDEO)

Patra (Greqi) – Një lidhje jashtë martesore mes një shqiptari dhe një shtetase greke, i ka kushtuar jetën kësaj të fundit. Mediet greke raportojnë se, në qytetin e Patras, një 33-vjeçar shqiptar ka vrarë në mënyrë mizore të dashurën e tij 44-vjeçare.

Policia bën të ditur se, shqiptari, pas krimit është dorëzuar në polici me duar me gjak dhe me thikë. Ai ka treguar për krimin e tmerrshëm që ka kryer.

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
738 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed