Publikohet video e momentit të aksidentit të Paul Walker (VIDEO + FOTO)

Paul Walker – 2011

Disa media në SHBA dhe Britani e kanë publikuar videon e marrë nga kamerat e sigurisë në momentin kur vetura në të cilin gjendej aktori Paul Walker bën aksident dhe shpërthen në flakë.

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
1,048 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed