Prishtinasja çmend publikun gjerman (VIDEO)

Topmodelja 23-vjeçare, Iris Shala, e lindur në Prishtinë dhe banuese në Graz të Austrisë po vazhdon të “çmendë” publikun gjerman me fizikun e saj.

Irisi që pas titullit të marrë si “Playmate July 2013″, titull që e shpall revista gjermane për meshkuj “Playboy”, është bërë një ndër trajnieret personale të fituesit, nga më të kërkuarat në Austri.

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)
Loading...
753 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed