Pedofili kriminel e dhunoi dhe mbyti 6-vjeçaren (Video)

Kamerat për mbikëqyrje të sigurisë në rrugë në Bangkok të Tajlandës, kanë xhiruar një pedofil derisa mbante për dore gjashtëvjeçaren Atitaja Pehdon, të cilën e thërrisnin “Cartun” (Film vizatimor), vetëm pak çaste para se ta dërgonte atë në një truall të braktisur, ku e kishte përdhunuar seksualisht dhe e kishte ngulfatur deri në vdekje.

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
492 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed