Pamje filmike nga nxjerrja e trupit te aktorit te ndjere Paul Walker nga vetura e djegur

Aktori Paul Walker tragjikisht humbi jetën kur makina “Porsche”, në të cilën miku i tij ishte shoferi doli nga rruga, goditi një pemë, mori flakë dhe shpërtheu.

Videon mund ta shikoni në linkun e mëposhtëm:

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4.20 out of 5)
Loading...
2,960 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed