Nje derr i eger sulmon nje fshatare, qente i vijne ne ndihme (KUJDES PAMJE TE RENDA – VIDEO)

Mbi njezet qen, mbi 10 fshatare nuk mundet ta rrezojne dhe ta mbysin nje derr te eger i cili e sulmon nje fshatar ne mes te fushes.

Shikone videon ne vazhdim se si ik nje fshatar nga derri dhe me pas ne shpetim te tij vijn mbi 20 qen dhe disa fshatare per ta mbytur derrin e eger.

 

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
929 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed