Nganjehere femrat nuk dijne se cfar bejne! (VIDEO)

Nuk përfundojnë marrëzitë e njerëzve për t’u bërë të famshëm. Kështu ndodhi edhe me këtë vajzë që këtë e provoi dhe videon e publikoi në Youtube.
Nuk është bërë me dije arsyeja se pse e ka bërë këtë video, por kjo vajzë e titulluar si “Snow angel” vendosi që vetëm me veshje të brendshme të luajë në dëborë.
Shikoni videon ne vazhdim:

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
823 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed