MOTRAT NGA GJAKOVA 1500 EURO NATEN (VIDEO)

Ato u bene te famshme vetvetiu, nga zeri i tyre dhe nga bukuria e tyre, ato nuk kan nevoje per gara, ato thjesht i don publiku, ato u bene te famshme me kegne e tyre per Pal Lekajn e gjakoves i cili per fat te keqe humbi per kryetar te komunes, suksese motrat Bushi !

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
1,602 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed