Mban premtimin, zhveshet tërësisht (VIDEO)

Gazetarja franceze, Doria Tillier u kishte premtuar fansave dhe futbollistëve të Francës që nëse arrinë të sigurojnë kualifikimin në kampionatin botëror, “Brazili 2014”, ajo do të zhveshet tërësishtë për ta.

Epo, ajo e ka mbajtur premtimin. Bukuroshja e ekranit është zhveshur e tëra dhe ka vrapuar nëpër një fushë duke brohoritur. Për më shumë shikojeni videon.

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...
1,567 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed