Ky është i dashuri i Dafina Zeiqirit (FOTO)

Kohët e fundit është përfolur për një lidhje të këngëtares Dafina Zeqiri, me një mashkull latin nga Republika Domenikane.

daf

Madje është thënë se ai ka qëndruar në Prishtinë për pak kohë duke e shoqëruar atë kudo, edhe pse kjo e fundit nuk ka deklaruar asgjë për këtë lidhje. E megjithatë, nga këto foto shohim që këngëtarja ka udhëtuar drejt Republikës Domenikane në Punta Cana, ku shfaq herë pas here një mashkull me kurriz, duke e bërë situatën tepër misterioze.

A ka ikur në Punta Cana për pushime apo për t’i kthyer vizitën të dashurit të saj? Këtë se dimë ende, por një gjë është e sigurt: Dafi po kënaqet me diell dhe plazh ndërkohë që këtej nga ne bën shumë ftohtë.

das2 daf1

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
393 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed