Këngëtari hidhet mbi fansat, përfundon në spital (VIDEO)

Një aksident i rëndë i ka ndodhur një këngëtari në një koncert, i cili për pasojë përfundoi në spital me kocka të thyera.

Këngëtari George Watsky për ta përfshirë dhe entuziazmuar më shumë publikun, u hodh mbi ta në gjendje të lirë, duke besuar se fansat do ta prisnin. Ngjarja ndodhi në Londër dhe hedhja e George Watsky-t, duket se nuk shkoi në mënyrën e duhur gjatë koncertit “Vans Warped Tour”.

 

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
579 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed