Jakup Krasniqi prezanton gruan dhe vajzat bukuroshe

Kryeparlamentari Jakup Krasniqi, është ndër politikanët e parë në Kosovë, që opinionet e tij politike, por edhe jetën private ka vendosur t’i ndajë me publikun, përmes rrjetit social Facebook.

Postimi i parë për këtë vit, është ai i disa fotografive, ku kryeparlamentari shfaqet i lumtur pranë fëmijëve dhe bashkëshortes së tij, gjatë festës së Vitit të Ri.
aa7

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)
Loading...
1,476 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed