Ja si u vra bosi meksikan i drogës (VIDEO)

Publikohet videoja ku tregohet vrasja e lordit meksikan të drogës nga një klloun, i veshur me një paruke të ndritshme, kostum blu dhe në dorë mbante një tufë lule.

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.25 out of 5)
Loading...
959 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed