E dashura super seksi e Novak Djokovic e hutoi boten!

Me eliminimin e bujshëm të Roger Federer dhe Rafael Nadal në dy raundet e para të Uimbëlldonit, Novak Djokovic është shndërruar automatikisht në favoritin kryesor për të fituar Grand Sleame.

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
676 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed