Dramë familjare në Tetovë, përlahen dy veta e han i treti

Tetovarja përfundon në spital duke u munduar ti ndajë babain dhe xhaxhain të cilët kanë qenë duke u rrahur Një tetovare përjeton dramë të vërtetë familjare, pasi është përpjekur ti ndajë babain dhe xhaxhain të cilët kanë qenë duke u rrahur.

Siç shkruan gazeta “Vest”, bëhet fjalë për 21 vjeçaren Q.R. e cila dje pasdite rreth orës 17:00 është munduar që ta ndalojë babain S.R.(51) dhe xhaxhain Ll.R.(45) që të mos rrihen në oborrin e shtëpisë.

Përderisa ka qenë duke i ndarë xhaxhai i bie me grusht në kokë tetovares. Ajo dërgohet në Spitalin e Tetovës, ku më pas është dërguar për në Klinikat e Shkupit.
Po punohet për zbardhjen e rastit.

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
666 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed