Deputetja Blerta Deliu gjen kohë edhe për seks (Video)

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu në një intervistë 60 sekonda në Prive të Klan Kosovës ka thënë se i pëlqen të bëjë shoping dhe të skijoj.

 

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4.83 out of 5)
Loading...
1,514 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed