Burri i vrarë dje në Butel, ishte biznismen nga Gostivari

Policia ka njoftuar se mashkulli 46-vjecar, i vrarë dje në Butel të Shkupit ishte Zeqir Zeqiri tregetar nga Gostiravi.

Sipas informacioneve nga hetimi, policia ka gjetur 5 gëzhoja nga armë zjarri te trupi i tanimë të ndjerit, në trup dhe kokë.

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
1,859 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed