Armina Mevlani sfidon Tunën, tregon “zogun”

Armina Mevlani, bukuroshja që eksperimenton në zhanre të ndryshme të spektaklit, modës dhe gazetarisë, ditën e diel ishte e ftuar speciale e emisionit humoristik “Apartamenti 2XL”.

Mevlani gjatë spektaklit ka interpretuar rolin e Dezdemonës, por gjatë shtrirjes skenike ajo ka nxjerrë në shesh “zogun”.

 

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4.64 out of 5)
Loading...
6,267 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed