Albin Kurti prezanton bukuroshen e tij, bjondinen

Lideri i Levizjes Vetevendosje, Albin Kurti, si rralle here me pare eshte shfaqur ne publik tejet elegant dhe ne krah me nje bjondine shume te bukur, e qe ne fakt eshte e dashura e tij.

 

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.25 out of 5)
Loading...
1,313 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed