Albana Osmani 7 mijë euro për një …

Lori Hoxha është dalluar gjithmonë si një ndër femrat “Fashioniste” më të mëdha të showbizit shqiptar.Kësaj here Lori ka lakmuar markën Channel dhe ka blerë një çantë të llojit Jelly Bag.

Por, jo vetëm Lori Hoxha ka shpenzuar për një çantë Channel. Edhe Albana Osmani ka shpenzuar 7000 euro për çantën e saj Lego Clutch.

Këtë çantë e kanë pasur edhe Vipa të showbizit botëror si Rita Ora, Diane Kruger etj.
ao

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.75 out of 5)
Loading...
650 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed