20 vjeçarja leksion femrave, ja si të keni vithet perfekte (VIDEO)

Kudo që shkon është mëse e njohur dhe vet Rihana është një ndjekëse e saj. 20 vjeçarja Jen Selter nga New York City ka më shumë se 1.3 milion ndjekës në Instagram në emrin @jenselter dhe këtë sukses ja dedikon formave fizike, posaçërisht vitheve.

Për shumë ajo mbetet një inspiruese e regjimit fitnes. Në një intervistë për New York Post ajo pranon se është e njohur kudo për shkak se formulës që pretendon të ketë zbuluar për të patur vithet sa më seksi.
Shikoni komplet videon ne vazhdim:

Ratings: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
1,607 views

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeCheck Our Feed